D-Marin Turgutreis

image

D-Marin Turgutreis

Bodrum’a yalnızca 20 km uzaklıkta yer alan ve marina ağımızın amiral gemisi olan D-Marin Turgutreis, tesisleri ve helikopter pistiyle ödül almış bir marinadır.

Koorinatlar:
36º 57' 59'' N, 27º 15' 19'' E    

İletişim:
Telefon: 0252 382 92 00    
Faks: 0252 382 62 00
E-Posta: trgtreis@dogusmarina.com.tr
Web: www.dogusmarina.com.tr

Kapsite: 
532 bağlama kapasitesi. Marinada 8-15 metre uzunluğundaki tekneler için tonozlu ve parmak iskelelerde bağlama imkanı, 16-75 metre uzunluğundaki tekneler içinse tonozlu ve aborda bağlama olanağı sunuluyor.

Sosyal Aktiviteler :
Yat Kulübü - The Blue Point Beach Club
Nefes kesici marina manzarasına bakan kulüp restoranımız havuzun hemen yanında konumlanmıştır ve oturma düzeninde 100 kişi ağırlama kapasitesine sahiptir. Restoranımızda, Akdeniz ve dünya mutfağının belli başlı lezzetlerinin yanı sıra geleneksel dana eti tarifleri modern sunum teknikleriyle hazırlanmaktadır. Ayrıca, VIP Lounge veya Teras Bar’da günbatımı eşliğinde zengin şarap menümüzü ve çeşit çeşit kokteyllerimizi tadarak sevdiklerinizle ‘Happy Hour’ın tadını çıkarabilirsiniz.

SPOR - Tenis ve Yüzme Havuzu
Arkadaşlarınızla tenis oynadıktan sonra havuz başında serinletici bir içecek eşliğinde rahatlayabilirsiniz. D-Marin Turgutreis, size ve sevdiklerinize çok çeşitli aktivitelerin yanı sıra dinlenmeniz ve harika zaman geçirmeniz için de olanaklar sunuyor.

SAĞLIK VE ZİNDELİK - D-SPA Turgutreis
İki adet masaj odası, bir dinlenme odası, bir sauna ve bir Türk hamamından oluşan D-Marin Turgutreis, modern mimarisiyle dikkat çekiyor. Ayrıca Yat Kulübü içerisinde faaliyet gösteren Spor Salonu’nda her türlü spor aleti, birebir veya grup seansları mevcut